ceska verze    english version

Nový partner Ski Centrum Eden


                                                          

Obchod v pražských Vršovicích nabízí široký sortiment sportovního a zejména lyžařského vybavení. Součástí je perfektní skiservis a půjčovna lyžařského vybavení pro děti i dospělé. Od letošního roku, umožní-li to Covid-19 a naše vláda, pak bude možné využít servis i půjčovnu rovněž ve Špindlerově Mlýně u dolní stanice dvousedačky ve Svatém Petru.

Ski Centrum Eden je výhradním dovozcem lyží Blossom a Vist a oblečení Vitaliny. Přináší Vám jedinečnou možnost tyto italské lyže otestovat. Termíny ski testů najdete na webových stránkách společnosti www.skicentrumeden.cz.

Co jsou lyže Blossom?

Testujeme lyže italské značky Blossom. Sandwichové lyže ručně vyrobené přímo v Itálii. Blossom vyrábí lyže TOP kategorie z top materiálů. V kolekci najdete skvělé závodní lyže dle parametrů FIS, vynikající lyže pro Masters závodníky i pro juniory a žáky. Dále jsou v kolekci racecarvery i all mountainy. Vše pro lyžařské experty.

 

A Vitalini?

Vitalini je italský výrobce sportovního a závodního zimního oblečení. V nabídce je široká škála oděvů od bund a kalhot, přes overaly, softshellky a termoprádlo až po batohy, čepice nebo startovní čísla. Zákazníci volí tuto značku nejen pro profesionální a individuální přístup, ale také kvůli tomu, že si mohou vytvářet vlastní designy s takřka neomezenými možnostmi. Celý lyžařský klub je tak oblečen v kvalitních materiálech a ve svém vlastním osobitém designu. Mezi kluby, které jsou oblečené ve Vitalini, patří Ski Avia Praha, SK Lajdáček, Ski Bílá, Viktoria Brno, SK Janské Lázně a mnohé další. Pro více info neváhejte psát nebo volat na kontakty níže.

Kontakt:

Skicentrum Eden
Vladivostocká 4
10000 Praha 10

+420 722 657 141
www.skicentrumeden.cz

Ivo Šmíd 
CEO
E-mail: ivo.smid@dealpartner.cz

Ondřej Pexa
Obchodní manažer
Tel: +420 776 648 680
Email: ondrej.pexa@dealpartner.cz